Przewrotna historia Polski do 1795 roku

Wydawnictwo: MAC Edukacja
historia Polski, 1795,
historia
Patrycja

"Przewrotna historia Polski" to zbiór chronologicznie ułożonych informacji opatrzonych krótkimi i w zasadzie bezwzględnie koniecznymi tekstami. Mimo wielkiego, acz zamierzonego wymieszania materiałów, sprawiającego na pierwszy rzut oka wrażenia pewnego bałaganu, opracowanie pozwala na spędzenie, jak sądzę, przyjemnych chwil i znalezienie tematów, które potrafią rozbawić, zaciekawić, a może nawet nauczyć*.

źródło opisu: MAC Edukacja

źródło okładki: Wydawnictwo Mac Edukacja

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!