Duchowe nauki Awatarów. Pradawna mądrość dla Nowego Świata

7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Spiritual Teachings of the Avatar. Ancient Wisdom for a New World
Awatary, duchowe nauki,
joly_fh

Oto nauki wielkiego Awatara – Boga, Istoty Najwyższej, które przekazuje jego posłaniec, emisariusz i ambasador – przewodnik duchowy Jeffrey Armstrong. Dzieli się on z nami najgłębszą wiedzą przodków, mądrością starców z rdzennych kultur i wieczną prawdą o Matce Ziemi i jej dzieciach – o nas. Armstrong okrywa przed nami tajemnice nieznanych dotąd wymiarów oraz starożytnej kultury hinduskiej/...

Armstrong okrywa przed nami tajemnice nieznanych dotąd wymiarów oraz starożytnej kultury hinduskiej/ indyjskiej. Odsłania sekrety zapisane w dwóch wielkich eposach, które Awatarowie pozostawili po sobie podczas wizyt w ziemskim wymiarze – w Ramajanie w Mahabharacie. Rozbudza w nas intuicję o tym, co zostało zapomniane, a o czym powinniśmy niezmiennie pamiętać – o tym, że ciało materialne jest tylko powłoką, a my wiecznym i nieśmiertelnymi istotami.

Duchowe nauki Awatarów to także zbiór praktycznych medytacji i ćwiczeń, rezonujących z najwyższą mądrością Awatarów. Dzięki nim uwolnimy się od wszelkiej materii i ograniczeń świata fizycznego i postanowimy udać się do wymiaru wypełnionego miłością, pięknem, światłością i prawdą. Tylko wtedy będziemy mogli cieszyć się wiecznie kreatywną, miłującą wolnością i przywrócimy harmonię i równowagę Matce Ziemi.

źródło opisu: Wydawnictwo ILLUMINATIO Łukasz Kierus, 2013

źródło okładki: www.illuminatio.pl

Shetani | 2013-09-07

Słowo awatar kojarzy się większości osób zapewne z filmem James’a Cameron’a lub też ze zdjęciem, które dodajemy na nasze profile na różnych portalach internetowych. Gdy pojawiła się zapowiedź książki „Duchowe nauki Awatarów” to zaczęłam się zastanawiać, czy to jedynie metafora, czy faktycznie będzie jakoś powiązana z filmem i jego fabułą. Jednak wydawało mi się to nieco abstrakcyjne. Teraz, gdy już mam za sobą lekturę tej książki, jest to dla mnie zupełnie zrozumiałe.

Awatar to w tym przypadku istota, która pojawia się na ziemi, aby szerzyć wiedzę i pomagać ludziom. W dzisiejszych czasach, gdy ludzie zapomnieli o swoim prawdziwym „ja”, o tym, co naprawdę jest ważne i czym powinni się w życiu kierować, Awatary z pewnością mają dużo pracy, aby przywrócić porządek i ład. Jeffrey Armstrong postanowił zebrać wszystkie nauki tych cudownych istot i umieścić je w jednej publikacji, która ma na celu uświadomienie ludziom, kim są naprawdę. Ta pozycja z pewnością zmusza nas do refleksji i...