Mapa marzeń. Mapa celów

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Progress". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficynka
poradnik, marzenia, rozwój
poradniki
joly_fh

Teraz Ty! Teraz czas na Ciebie!

Jakie masz marzenia? Jakie cele w życiu? Czy jesteś we właściwym miejscu, pracy, związku, domu, kraju? Czy realizujesz swoje cele i marzenia czy też jesteś tylko częścią czyjegoś planu? Rodziców, męża, żony, partnera, partnerki, szefów, znajomych? Czy wiesz, czego chcesz? Jeżeli Ty to będziesz wiedzieć, świat na to odpowie, wspomagając Twoje marzenia i cele.

źródło opisu: Wydawnictwo Oficynka, 2013

źródło okładki: http://oficynka.pl/pl/p/Mapa-marzen-mapa-celow-Karina-Sep/553

Ediza | 2017-03-04

Książka omawia praktyczny sposób pracy nad mapą marzeń - mapą celów. Szczegółowo i przystępnie przedstawia ćwiczenia, które są pomocne w określeniu tego, czego chcemy. Na jej podstawie przygotowałam swoja mapę marzeń korzystając też z innych źródeł. Dla mnie trochę zbyt syntetyczna jak na zagadnienie, którym się zajmuje.