Szalony weekend

Wydawnictwo: Harlequin
It Happened One Weekend
kobieta podróż romans
bravi

Los zetknął ich przypadkowo. Adrienne musiała jak najszybciej znaleźć się w domu rodziców. Matt zaproponował przelot swoim samolotem. Obojgu nie przyszłoby do głowy, że będzie to początek nieprawdopodobnych przygód, a także...

źródło opisu: http://www.granice.pl/ksiazka,szalony-weekend,254540

źródło okładki: http://www.granice.pl/ksiazka,szalony-weekend,254540

Ewelina | 2017-11-03
Przeczytana: 30 października 2017

Los zetknął ich przypadkowo. Adrienne musiała jak najszybciej znaleźć się w domu rodziców. Matt zaproponował przelot swoim samolotem. Obojgu nie przyszłoby do głowy, że będzie to początek nieprawdopodobnych przygód. Oboje cudem uchodzą z życiem podczas awarii samolotu i niespodziewanego lądowania. Ale to dopiero początek ich przygód. Adrenalina i inne silne emocje towarzyszą im na każdym kroku.

meggykotka | 2015-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2015

Zapowiadała się ciekawie, środek tez niezły, ale na koniec zaserwowano typowe romansidło i już tak fajnie nie było. Szału nie ma.

kotekv88 | 2014-11-29

piekna.......coz tu wiecej mowic;-)

asiulka_873 | 2014-11-28
Na półkach: Przeczytane, 2014 :)

Pierwsza połowa ksiażki zapowiadała sie ciekawie, bohaterom co chwile sie cos przytrafiało i z ciekawoscia czekałam na ich rozwiazanie. Natomiast druga połowa ksiazki totalnie mnie rozczarowała, ledwo ja zmeczyłam do końca.