Perły Polski. Natura i architektura

Seria: Imagine
Wydawnictwo: Dragon
Polska, architektura
albumy

Album zawiera opisy i fotografie najpiękniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących miejsc w Polsce. To ekscytująca podróż przez wszystkie regiony naszego kraju, dostarczająca wiele emocji i wrażeń estetycznych, ale także wiedzy o fascynujących, a czasem mało znanych malowniczych polskich zakątkach. I chociaż Polska nie jest dużym państwem, to mało jest w Europie krajów o tak zróżnicowanym krajobrazie i takim bogactwie pamiątek kultury materialnej.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dragon.pl/

źródło okładki: http://wydawnictwo-dragon.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!