The Longest Ride

Okładka książki The Longest Ride Nicholas Sparks
Okładka książki The Longest Ride
Nicholas Sparks Wydawnictwo: Grand Central Publishing Ekranizacje: Najdłuższa podróż (2015) literatura piękna
The Longest Ride
Grand Central Publishing
2013-08-17
2013-08-17
9781455520657
Ekranizacje:
Najdłuższa podróż (2015)

Trochę mnie w pewnym momencie znudziła, ale końcówka była super.

Trochę mnie w pewnym momencie znudziła, ale końcówka była super.

"Najdluzsza podroz" to jedna z tych ksiazek, ktore czyta sie z zaintrygowaniem i z wypiekami na twarzy. Kazda kartke chlonelam z zaciekawieniem, niecierpliowscia. Na prawde, kawalek dobrej, cieplej i wzruszajacej historii. Zachecam do przeczytania.

To naprawdę była najdłuższa podróż, aby dobrnąć do końca tych nudów.

To naprawdę była najdłuższa podróż, aby dobrnąć do końca tych nudów.

Sparks jak to Sparks. Piękna romantyczna historia... Wzloty i upadki. Rozstania i powroty. Trochę smutku. Ładne zakończenie.

Tutaj jednak można wielu rzeczy się domyślić.
Przewidziec. Napisał lepsze historie 🙂

Tutaj jednak można wielu rzeczy się domyślić.
Przewidziec. Napisał lepsze historie 🙂

Cudowna historia o miłości, która przechodzi próbę i ... Przeczytaj bo warto. Polecam

Nudna jak flaki z olejem, żadnych zwrotów akcji, głębi. Nie wywołuje żadnych emocji. Przewidywalna od początku do końca.

Przepiękna książka jak i ekranizacja. Polecam gorąco.

Przepiękna książka jak i ekranizacja. Polecam gorąco.

No, może jakbym miała 16 lat to byłaby ciekawsza. Rozwleczona, przewidywalna, były momenty gdzie po prostu omiatałam strony wzrokiem bo nie wnosiły nic do historii. Przeciętna.

Sparks wiele razy w miejscu podziękowań swoich książek wspomina, iż wszystkie postacie kobiece jakie tworzy posiadają namiastkę jego żony. Im więcej jego książek mam za sobą tym bardziej to zauważam. Jego powieści mają często związek ze sztuką, malarstwem. Wiele jego powieści jest podobnych do siebie, tak tez było w tym przypadku, ale opowiadana historia miłosna dość przyjemna.

Nie mogę ocenić tej książki jednoznacznie, ponieważ kompletnie nie jest dla mnie, nie mniej, jest to dobra powieść, a wykonanie pana Gosztyły genialne!
Od bardzo dawna nie sięgałam po powieści tego autora i po prostu zapomniałam, że Pan Sparks to przede wszystkim mistrz MELODRAMATU.
Ma również wyjątkowy dar do tworzenia nastroju intymności, zarówno między bohaterami, jak i z czytelnikiem.
Polecam gorąco, zwłaszcza audiobook, ale nie każdemu. Jeśli ktoś chce sobie popłakać, powzruszać się, lubi jak go gniecie w dołku, to nie ma nic lepszego.

• Nicholas Sparks
  • Romans