Bez względu na to, dlaczego zostałeś sam, należysz do ekskluzywnego klubu, na którego członkach ciążą odpowiedzialność i liczne obowiązki związane z samotnym wychowywaniem dziecka. Balsam dla duszy samotnego rodzica opowiada o radościach, wyzwaniach i zabawnych momentach w życiu samotnych matek i ojców. Ukazuje całych wachlarz doświadczeń, od codziennych zmagań po zdumiewające zwycięstwa, które definiują takie rodzicielstwo. Ta książka natchnie cię, podsunie ci rozwiązania konkretnych problemów, pokrzepi w chwilach obaw i będzie niezawodnie przypominać o tym, jak wyjątkowy wpływ masz na życie swojego dziecka.

Barbara | 2010-07-09
Na półkach: Przeczytane, 000 - Posiadam
Przeczytana: 09 lipca 2010

Tytuł jak najbardziej trafny. Zbiór opowiadań jest niczym balsam dla zranionej, przygnębionej duszy. W tym tomie - dla samotnie wychowujących dzieci.
Oprócz nowel pełnych radości, szczęścia są też takie, które emanują smutkiem i uczuciem bezradności, beznadziejności. Dzięki temu, że wszystkie historie są prawdziwe, książka jest niczym "lek na całe zło".
Moim ulubionym opowiadaniem jest "Dzień Ojca" :)
Pokrzepi każdego, który stał się samotnym rodzicem - nieważne, czy z wyboru, konieczności, czy przez bezlitosny los.
Polecam gorąco!

Meowth | 2016-02-26