One Week Girlfriend

Cykl: One Week Girlfriend (tom 1)
Wydawnictwo: Monica Murphy
angielski
HouseOfReaders

Temporary. That one single word best describes my life these last few years. I’m working at a temporary job until I can finally break free. I’m my little brother’s temporary mother since our mom doesn’t give a crap about either of us. And I’m that temporary girl all the guys want to get with because I give it up so easily. According to the rumors, at least. But now I’m the temporary...

But now I’m the temporary girlfriend of Drew Callahan, college football legend and all around golden guy. He’s beautiful, sweet—and he’s hiding way more secrets than I am. He’s brought me into this fake life where everyone seems to hate me. And everyone seems to want something from him. The only thing he seems to want though is…

Me.

I don’t know what to believe anymore. All I know is, I think Drew needs me. And I want to be there for him.

Forever.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/17202452-one-week-girlfriend

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/17202452-one-week-girlfriend

gosiuloch | 2019-03-19

Sceptycznie podchodziłam do tej książki, ale przyznaję że mnie zaciekawiła.
Szkoda mi było Drew i ucieszyłam się jak poznał Fable. Przez cały czas zastanawiałam się jakie tajemnice chował w sobie Drew i przyznaje że przewidziałam część jego smutnych historii z przeszłości

ppaula195 | 2019-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2019

Fable utrzymuje siebie i brata, przez co ma opinie puszczalskiej. Postanawia ten fakt wykorzystać Drew. Najprzystojniejszy i ambitny chłopak pragnie wynająć dziewczynę na tydzień by pojechała z nim do jego rodziców. Nie jest jednak przygotowana na to co ją tam czeka. Wredna macocha która lgnie do pasierba oraz ojciec i znajomi chłopaka którzy oceniają biedną Fable. Przez cały tydzień chłopak otrzymuje od swojej dziewczyny na niby więcej wsparcia niż w całym swoim życiu, jednak nie jest gotowy przyjąć miłość którą dziewczyna go obdarzyła. Polecam

Zuza | 2016-01-21

wymiękłam po dwóch rozdziałach.
nie wiem czy znalazłam tak dupne tłumaczenie czy po prostu autorka jest tak fatalna.
ale nie powrócę do tej książki.
nie polecam

ju05la | 2015-11-18

Co tu duzo pisac? Ksiazka swietna. Fable i Drew. Tak naprawde obcy sobie ludzie, znają sie tylko z widzenia. On prosi ją, aby ta pojechala z nim do swojego rodzinnego miasta i udawala jego dziewczynę,w zamian dostanie 3 tyś. Jeden tydzień.Nic więcej. Czysta gra. Tak mogloby sie wydawac, ale tych dwoje ciągnie do siebie. Wszystko byloby dobrze gdyby nie fakt, iz Drew ma tajemnice. Tajemnice ,ktore nigdy nie wypłynęly na swatlo dzienne. On sam nie zna calej prawdy o tym co się wtedy wydarzylo. To poprostu milosc, a milosc wybacza wszystko. Fable i Drew nie mieli sie w sobie zakochac. On ma problem ,z ktorym tylko Fable moze mu pomoc.Ksiązka idealna na zimny wieczor. Chodz jest tam wiecej problemow niz w typowym "Young Adult" to i tak jest swietna. Polecam kazdemu kto lubi nieoczekiwane zwroty akcji. :)

Deepi | 2015-09-21

Dziwna... tak dziwna że po jej przeczytaniu zastanawiam się co poeta miał na myśli? Może druga część wyjaśniłaby moje rozterki ale na obecną chwilę po nią nie sięgnę. Zakończenie to już istny dramat, dla mnie zupełnie niezrozumiałe. No nie, nie podobała mi się niestety...

Magda | 2015-09-10
Przeczytana: 09 września 2015

Fajna ksiażka poleeecam !

Magnolia0401 | 2015-08-20
Przeczytana: 15 września 2015

POLECAM!!!

Ally | 2015-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2015

Drew & Fable.... to jakieś szaleństwo.. no i te skrywane tajemnice Drew... Książka jest genialna... nie mogę się doczekać kolejnej części... bo zakończenie mnie naprawdę zbulwersowało...!!
polecam.. zdecydowanie...

Flame | 2015-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2015

Początkowo sądziłam że to zwykła tzw."lekka" książka, która ma schemat: chłopak poznaje dziewczynę i baam zakochują się, czyli takie "cukierkowe coś".
Jednak ku mojemu zaskoczeniu opisane są w nim traumatyczne doświadczenia, chociaż przyznam że łatwo tego się domyśliłam gdy tylko Drew wrócił do domu, jak dla mnie nie było żadnej tajemniczości, nie musiałam robić nawet burzy mózgu żeby domyślić się dalszego ciągu, wszystko autorka podała na talerzu, co niezbyt mi się podobało.
Jednak ogólnie książka łatwa, szybka i przyjemna, czyli idealna jako przerywnik między tymi bardziej ciekawszymi i przede wszystkim dłuższymi książkami ("One week girlfiend" ma tylko ok. 138 str. co dla mnie jest za mało), idealna na wieczór przy gorącej czekoladzie lub jak teraz, czyli w przypadu lata zimnej lemoniadzie ;)
Książka ogólnie mi się podobała, może nawet jeśli kiedyś przeczytam ciąg dalszy tej historii, ale jeszcze nie teraz.
W każdym razie polecam !!

iza161 | 2015-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2015

Nie przekonała mnie ta historia.
On bogaty
Ona biedna
On ja wynajmuje, a ta się zgadza- w ciągu tygodnia JEBUT zakochani ,ale jak to bywa przez demony życia -razem być nie mogą...
Zabrakło mi jakieś świeżości, to tak jak by autorka wzięła powieść innej autorce, pozmieniała imiona i zmieniła katastrofę z przeszłości np z Matki narkomanki na sex z matka.