ABC Jak inwestować w nieruchomości

Tłumaczenie: Paweł Dereziński
Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
biznes, finanse
Samurajgrzes

ABC. Jak inwestować w nieruchomości” – to lektura obowiązkowa dla początkujących i bardziej doświadczonych inwestorów. Dzięki niej każdy czytelnik może zdobyć praktyczną wiedzę dotyczącą między innymi tego: Jak stać się majętnym dzięki inwestowaniu w nieruchomości Jak pokonać mity, które powstrzymują nas od działania Jak znaleźć nieruchomość z potencjałem do generowania znacznego zysku i jak...

Jak stać się majętnym dzięki inwestowaniu w nieruchomości
Jak pokonać mity, które powstrzymują nas od działania
Jak znaleźć nieruchomość z potencjałem do generowania znacznego zysku i jak zwiększać swój przychód, stosując sprawdzone techniki zarządzania nieruchomościami
Jak oceniać nieruchomości i określać własną cenę ich zakupu

Ta książka to przepis na sukces dla każdego, kto jest zainteresowany inwestycjami w nieruchomości.

źródło opisu: http://www.bogatyojciec.pl/index.php?sub=14&prod=98&desc=2

źródło okładki: google

Maks | 2017-06-10
Przeczytana: 01 września 2013

Opis rynku brytyjskiego. Mało wykonalny na rynku polskim ze względu na inne procedury bankowe co do pozyskiwania finansowania.

Proszek | 2014-08-03

Niezla , jednak pisana na podstawie warunkow amerykanskich.

zetens | 2014-06-13
Przeczytana: 12 listopada 2012

Całkiem ok, przede wszystkim dobrze się czyta. Meritum książki - zrobić pełną analizę stanu jakiejkolwiek nieruchomości jaką się kupuje, kalkulowac czy wplywy pieniezne beda przekraczaly rate kredytu. Dodatni cash-flow - a jakże - nic dziwnego ze jest to ksiazka z serii Rich Dad

Kornel | 2014-02-16
Przeczytana: 05 lutego 2013

Książka może i przekazuje pewną wiedzę na temat rynku nieruchomości ale tylko tego w Stanach Zjednoczonych. Zdecydowanie bardziej polecam pozycje na temat nieruchomości Sławka Muturi.