Złe intencje

Tłumaczenie: Anna Marciniakówna
Cykl: Tajemnica wodospadu (tom 29)
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Onde hensikter
romans, saga norweska
Amanda

Ole otrzymuje nowe informacje na temat pani Vinge i jedzie by ją przesłuchać. Okazuje się, że kobieta była młodzieńczą miłością Karoliusa. Gdy ten wybrał Louise, panią Vinge ogarnia żądza zemsty - tak kieruje Ullą i Mikkelem, by ci wspólnie wykonali dla niej okrutne zadanie, a tym samym w najstraszniejszy sposób zranili Olego oraz Amalie. - Mam ci więcej do powiedzenia. Widzę, że nie dociera...

- Mam ci więcej do powiedzenia. Widzę, że nie dociera do ciebie, co się stało z Kajsą.
- Z Kajsą? - Ole patrzy zdziwiony na panią Vinge
Stara uśmiechnęła się ze złością.
- Tak. Widziałeś ją, odkąd wróciłeś do domu?
- Co chcesz przez to powiedzieć?
Pani Vinge podeszła do okna i stanęła tyłem do niego.
- Ulla uprowadziła twoją córkę.

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!