This Man Confessed

Książka jest przypisana do serii/cyklu "This Man Trilogy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kindle Edition
angielski
moleskine123

The Manor, the very place where their passionate love affair began, fills with guests on what should be the happiest day of Ava and Jesse's lives. She has accepted that she'll never tame the fierceness in Jesse-and she doesn't want to. Their love is profound, their connection powerful, but just when she thinks that she's finally gotten beneath his guarded exterior, more questions arise, leading Ava to believe that Jesse Ward may not be the man she thinks he is. He knows too well how to take her to a place beyond ecstasy . . . but will he also drive her to the brink of despair? It's time for this man to confess.

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/17255265-this-man-confessed

Patrycja | 2015-03-28
Przeczytana: 28 marca 2015

Sama nie wiem jak ocenić tą książkę, z jednej strony czytałam ją tylko dlatego, że nie umiem tak porzucać niewyjaśnionych historii, ale z drugiej strony, przez niektóre rozdziały przechodziłam z zapartym tchem.
Kiedy wydaje się, że Ava o Jessiem wie już wszystko, okazuje się że największe tajemnice mają dopiero wyjść na jaw. Fanom serii na pewno się spodoba, jednak osobiście uważam tą część za najsłabszą.

gorzka | 2014-10-16
Przeczytana: sierpień 2014

W trzeciej części trylogii o "Tym mężczyźnie", czytelniczki nareszcie dowiadują się całej prawdy o jego ciemnych sprawkach. Akcja płynie wartko, suspens wyłania się niemal w każdym rozdziale, a my zaaferowane czytające nieomal mdlejemy ze strachu, czy aby naszej, ulubionej parze nic się nie stało. Zakończenie jest wiadome, przy okazji można odetchnąć z ulgą, gdyż nareszcie pojawia się rozsądne wytłumaczenie nienormalnego zchowania głównego bohatera.
Pisząc bardziej poważnie, lektura z pewnością spodoba się fankom Christiana Grey'a i jemu podobnych. Nie należy się spodziewać po omawianej trylogii artystycznych wzlotów nad kunsztem autorki a raczej wypieków na policzkach. Trochę szkoda, że książki nie napisano lepiej, gdyż, wg mnie, fabuła ma niezły potencjał.

k_a_s_i_a | 2014-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2014

Ostatnia część przygód Avy i Jessa nie zawodzi. Akcja toczy się na naprawdę wysokich obrotach. Cały czas szokuje i trzyma w napięciu do samego końca.
Niestety nie chce spoilerować więc nie napisze nic więcej.

Dominiqua | 2014-05-29
Przeczytana: 23 maja 2014

Z wystawieniem opinii czekałam kilka dni, bo czasami zmieniam zdanie. Tym razem z czasem coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to moja ulubiona seria z dominującym mężczyzną(nie chodzi tu o elementy BDSM, bo takowych w niej nie ma). Jesse jest bogaty, przystojny dominujący czyli taki, o jakim czytałyśmy już wiele razy. Ava jest zupełnie inna i wyjątkowa. Nie jest uległą, bez swojego zdania, szarą myszką. Ma cięty język, stawia się, ucieka. Oczywiście też daje się zdominować, ale głównie w łóżku. Jest fajną, mającą swoje zdanie bohaterką. Przezabawne przepychanki słowne, tajemnice, intrygi. Co najważniejsze świetnie napisana. Naprawdę świetna seria. Moim zdaniem lektura obowiązkowa dla fanek Greya, Crossa itp.