Antykoncepcja

Clinical guide for contraception
978-83-7430-102-2
antykoncepcja, medycyna
poradniki

Jest to pierwsze polskie wydanie publikacji omawiającej wszystkie stosowane metody antykoncepcji począwszy od dwuskładnikowej tabletki antykoncepcyjnej, przez antykoncepcję dopochwową i przezskórną, implanty antykoncepcyjne, iniekcje, na antykoncepcji wewnątrzmacicznej kończąc. Omawia także zagadnienia dotyczące antykoncepcji w okresie poporodowym i w czasie karmienia piersią, a także problematykę zależności stosowanych metod antykoncepcji od wieku kobiety.

Niewątpliwą zaletą książki jest kompleksowe ujęcie problemów medycznych i społecznych związanych z antykoncepcją.

sisi87 | 2011-12-27
Chaoticreader | 2016-11-13