Droga do sukcesu

Tłumaczenie: Hanna Wrzosek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Ludzi Sukcesu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Stairway to success
poradniki

Każdemu może się powieść w życiu i w pracy! Ale nie wystarczy tylko chcieć, trzeba przede wszystkim lepiej poznać samego siebie i to, co w nas samych przeszkadza nam najbardziej na drodze do kariery i osobistego spełnienia. Poradnik Nida R. Qubeina przedstawia niezawodny wzorzec postępowania. Dowiesz się: Jak wykorzystać swój potencjał Jak uczyć się efektywnie Jak doskonalić swoje...

Dowiesz się:
Jak wykorzystać swój potencjał
Jak uczyć się efektywnie
Jak doskonalić swoje umiejętności
Jak korzystać ze swojej wiedzy
Jak stawiać sobie realne cele
Jakie są najskuteczniejsze techniki samodoskonalenia
na czym polega sprawdzony program sześciu kroków

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 1998

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Rina | 2014-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2014

Dobra książka napisana przejżyscie i prosto dająca dużo cennych wskazówke i uwag dotyczących obrania Drogi do Sukcesu