Bieganie nie tylko dla żółtodziobów

Tłumaczenie: Adrian Tomczyk
Wydawnictwo: Rebis
bieganie, running
sport
Bykovsky

Bezcenny przewodnik dający podstawową wiedzę jak przygotować plan treningu. Odkryj radość i zdrowotne korzyści płynące z biegania Biegaj z najlepszymi! Na pewno wiesz, że bieganie to znakomity sposób na ucieczkę przed chorobami, poprawę kondycji i samopoczucia. Ta wypełniona wskazówkami i technicznymi opisami książka oferuje ci: - porady dotyczące ułożenia idealnego programu treningowego,...

Bezcenny przewodnik dający podstawową wiedzę jak przygotować plan treningu.

Odkryj radość i zdrowotne korzyści płynące z biegania

Biegaj z najlepszymi!

Ta wypełniona wskazówkami i technicznymi opisami książka oferuje ci:

- porady dotyczące ułożenia idealnego programu treningowego, odpowiedniego do twojego wieku i poziomu sprawności fizycznej,

- szczegółowy opis potrzebnej do biegania odzieży sportowej, butów oraz przydatnych gadżetów,

- zalecenia, jak wybrać odpowiednią porę dnia i miejsce, w którym warto biegać, by robić to bezpiecznie,

- wskazania dotyczące wyznaczania celów, utrzymywania motywacji oraz biegania w grupie,

- ćwiczenia pomagające uniknąć kontuzji oraz sugestie, jak sobie radzić z urazami, przydatne, jeśli nie chcesz rezygnować z treningów,

- informacje na temat organizowanych biegów, między innymi rady dotyczące określania dystansu i opracowywania treningów przed zawodami.

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl

Mimimimi | 2019-04-15
Przeczytana: 15 marca 2019

Dobra książka dla tych którzy zaczęli lub mają zamiar zacząć przygodę z bieganiem.
Napisana jest prostym językiem, więc czyta się ją łatwo, a zwraca uwagę na chyba wszystkie aspekty biegania. Dzięki temu można łatwo przygotować się do biegania i uprawiać ten sport bez szkody dla zdrowia.

WeirdAlien | 2016-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2016

Dużo oczywistych rzeczy, też niezwiązanych bezpośrednio z bieganiem. Trochę ciekawostek i planów treningowych.

Ruda | 2016-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2016

Tytuł bez sensu, zdecydowanie tylko dla żółtodziobów. Biegam od 2 miesięcy, a nie dowiedziałam się z niej NIC nowego...

pinkiepie | 2014-09-12

Ksiazka ciekawa, ekko sie czyta,przeczytalam calosc w okolo 3 godziny. Podszkolilam sie ,jesli chodzi o bieganie. Polecam:) Chociazby dlatego,ze bardzo,bardzo lekko i szybko sie ja czyta ;)