Szewczyk Dratewka. Kozucha Kłamczucha

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Polskie baśnie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Literatura
baśnie, bajki, Aneta Krella-Moch
geokuba

Baśnie to jedne z najstarszych podań naszej kultury. Zachwycają mądrością gromadzoną przez wieki. Ukazują prawa rządzące ludzkim życiem i nieodmiennie pozwalają dobru zwyciężać zło. Zdaniem współczesnej psychologii obcowanie z baśnią w jej pierwotnej, ludowej postaci, jest konieczne do pełnego rozwoju dziecka. Pozwala mu rozładować nieuświadomione lęki i konflikty wewnętrzne, pomaga zrozumieć...

Zdaniem współczesnej psychologii obcowanie z baśnią w jej pierwotnej, ludowej postaci, jest konieczne do pełnego rozwoju dziecka. Pozwala mu rozładować nieuświadomione lęki i konflikty wewnętrzne, pomaga zrozumieć i zaakceptować samego siebie.

Ilustrowała: Aneta Krella-Moch.

źródło opisu: Wydawnictwo Literatura, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!