Automasaż dla zapracowanych osób

Tłumaczenie: Agata Ciastek
Wydawnictwo: Bellona
Automasaje para gente muy ocupada
978-83-11-10723-6
masaż, biuro, poradnik
zdrowie, medycyna

Poradnik pokazuje różne skuteczne i proste sposoby odprężenia i wzmocnienia organizmu. Ćwiczenia można wykonywać w każdej sytuacji i w dowolnym miejscu. Autorka radzi, jak pokonać sztywność lub bolesność karku, pleców oraz pozbyć się każdego nadmiernego napięcia mięśni. Książka przeznaczona jest dla osób zapracowanych, które dzięki niej będą mogły w łatwy sposób odkryć naturalne źródło...

Książka przeznaczona jest dla osób zapracowanych, które dzięki niej będą mogły w łatwy sposób odkryć naturalne źródło dobrego samopoczucia i wigoru.

Tineczka1991 | 2013-12-28