Allegro. Jak zarabiać duże pieniądze na aukcjach internetowych

Wydawnictwo: Helion
allegro, aukcje internetowe
biznes, finanse

Poznaj tajniki biznesu aukcyjnego - Nawiąż współpracę z Allegro - Stosuj skuteczne metody obsługi klienta oraz sprzedaży Zarabiaj naprawdę duże pieniądze na aukcjach internetowych Planujesz rozkręcenie własnego biznesu? A może chcesz po prostu sprzedać niepotrzebne rupiecie? Aukcje internetowe na Allegro to doskonały wybór! Dzięki nim błyskawicznie trafisz do szerokiego grona potencjalnych...

Poznaj tajniki biznesu aukcyjnego

- Nawiąż współpracę z Allegro
- Stosuj skuteczne metody obsługi klienta oraz sprzedaży
Zarabiaj naprawdę duże pieniądze na aukcjach internetowych

Planujesz rozkręcenie własnego biznesu? A może chcesz po prostu sprzedać niepotrzebne rupiecie? Aukcje internetowe na Allegro to doskonały wybór! Dzięki nim błyskawicznie trafisz do szerokiego grona potencjalnych klientów, unikniesz wielu zbędnych formalności oraz problemów i to bez konieczności wychodzenia z domu. Nie będziesz musiał ponosić kosztów wynajęcia sklepu ani płacić pracownikom. Na całym świecie miliony osób handlują za pomocą aukcji internetowych -- spróbuj i Ty.

Książka "Allegro. Jak zarabiać duże pieniądze na aukcjach internetowych" to pierwsza publikacja w Polsce dotycząca dynamicznie rozwijającego się handlu w sieci. Dowiesz się z niej, jakie są zalety i wady tego biznesu, jak wybrać odpowiedni asortyment oraz jak korzystać z największego polskiego serwisu aukcyjnego -- Allegro. Nauczysz się określać i stosować strategie cenowe, a także szacować zyski. Wystawisz na aukcję pierwsze przedmioty oraz poznasz metody zwiększania ich sprzedaży. Opanujesz tajniki tworzenia atrakcyjnych stron z informacjami o produkcie i o sobie, a także sposoby rzetelnej współpracy, które pozwolą Ci zyskać stałych i zadowolonych klientów.

- Zalety i wady aukcji internetowych
- Wybór serwisu i produktów
- Współpraca z serwisem aukcyjnym Allegro
- Zasady prowadzenia aukcji
- Stosowanie odpowiednich strategii cenowych
- Szacowanie zysków
- Tworzenie interesujących i wiarygodnych stron aukcji
- Przygotowywanie pierwszej aukcji
- Techniki zwiększania sprzedaży
- Zapewnianie sprawnej obsługi klienta
- Kreowanie marki i walka z konkurencją

Nie masz pieniędzy na rozkręcenie biznesu?
Handel na Allegro możesz zacząć od zaraz!

Piotr | 2014-11-22

Książka posiada, a właściwie posiadła dużo przydatnych informacji. Jednak po ostatnich zmianach na Allegro dużo rzeczy jest już nie aktualnych i należało by je zweryfikować, a może napisać nawet książkę od początku ;) Nie mniej jest trochę przydatnych informacji, jak zaprezentować produkt, jak stworzyć opis aukcji aby zainteresować potencjalnego kupującego.
Książka głównie skierowana do początkujących Allegrowiczów, ale znajdą się tam także fragmenty dotyczące dla zaawansowanych Allegrowych sprzedających.

Duncan | 2015-10-18

Książka mocno się postarzała i duża część informacji jest już nieaktualna. Od 2007 powstały inne pozycje które lepiej przeczytać. Jednak wciąż znajdziemy w niej uniwersalne informacje które mogą się przydać, szczególnie dla kogoś kto wcześniej nie miał nic wspólnego z Allegro.

Filip Czotra | 2013-08-10
Przeczytana: 06 stycznia 2013

Kolejny bardzo pouczający poradnik. Polecam.

książek: 2045
Adamex | 2013-12-10