Bajki do ucha

Wydawnictwo: Tere Fere
Ella

Całkiem niedawno ukazał się niezwykły audiobook "Bajki do ucha" z tekstami Grzegorza Kasdepke. Niezwykły z dwóch powodów. Po pierwsze autor zdecydował się przeczytać kilka z umieszczonych tu bajek- obiecawszy przy tym, że nie będzie seplenił. Po drugie "Bajki do ucha" to zbiór skomponowany specjalnie na życzenie wydawnictwa Tere-Fere. Niektóre z zebranych tu utworów pojawiały się na łamach dziecięcych pism czy w antalogiach bajek, wiele jednak doczekało się premiery dopiero teraz, kilkanaście lat po napisaniu. Płytę uświetnia obecność Basi, chrześnicy Grzegorza Kasdepke (która dodaje mu odwagi i zachęca do czytania) oraz pana Andrzeja Mastalerza, wybitnego aktora (który zlitowawszy się nad słuchaczami przeczytał zdecydowaną większość tekstów). "Bajki do kupienia" najłatwiej kupić zamawiając ją na stronie wydawnictwa Tere-Fere.

źródło opisu: http://www.kasdepke.pl/bajki-do-ucha/4/57

źródło okładki: http://www.kasdepke.pl/bajki-do-ucha/4/57