Księga bessy

Wydawnictwo: WIG-Press
biznes, finanse

Rothchild opisuje historię największych i najbardziej dramatycznych rynków niedźwiedzia. Z tych historycznych przykładów wynikają pewne wnioski, które powinniśmy mieć w pamięci. Poza radami, jak się zachować gdy rynek skieruje się wreszcie w dół, znajdziemy tu opinie i prognozy analityków i komentatorów, którzy od dłuższego czasu sceptycznie przyglądają się hossie lat dziewięćdziesiątych. Oprócz anegdot i ciekawostek można tu znaleźć bogactwo danych historycznych i statystycznych opatrzonych komentarzem.

książek: 2045
Gwidon Jachymski | 2013-10-19