Hipnotyzm słowa. Jak podbijać umysły Twoich klientów za pomocą perswazyjnych tekstów

Wydawnictwo: Onepress
9788324612024
biznes, finanse

Są piękne, tajemnicze, zupełnie inne od tych, które znałeś wcześniej. Niepostrzeżenie rzucają na Ciebie urok, sączą się do serca i umysłu, na stałe znajdują miejsce w Twojej pamięci. Czujesz, że nie możesz bez nich żyć, chcesz ich ciągle więcej i nic innego nie jest w stanie zawładnąć Twoją uwagą. SłOWA. Umiejętnie użyte mają niesamowitą moc. zapewne nie raz spotkałeś się w praktyce z hipnotycznym pisarstwem. Cofnij się myślami do czasów, kiedy ostatni raz byłeś zafascynowany jakąś książką cz

Łukasz Chrzanowski | 2012-03-22

Bardzo ciekawa pozycja dotycząca niecodziennych strategi marketingowych. Czyli wymieszanie nlp i partyzanckiego marketingu.

Agatrycze | 2015-01-26
Przeczytana: październik 2012

Lektura przydatna dla autorów ofert marketingowych na poziomie telezakupów Mango.

Legion | 2016-10-29
BossLady | 2016-09-05