Przewodnik dla tych, którzy nie lubią się modlić

Wydawnictwo: AA
religia
Ursa

Wiele osób narzeka: "Nie umiem się modlić! To nie dla mnie! I tak Bóg mnie nie słyszy!" Osobom znudzonym modlitwą, którzy potrzebują pomocnej rady, polecamy podręcznik dobrej modlitwy. Z książki dowiemy się, jak przezwyciężyć ociężałość, lenistwo, rozproszenia i rutynę oraz przygnębiające wrażenie, że modląc się, tracimy czas. Autor uczy, jak odeprzeć pokusę zniechęcenia, i jak pokonać natrętną myśl, ze Bóg nas nie słyszy, a w czasie modlitwy nic się nie dzieje... Porusza też wiele ważnych zagadnień związanych z praktyką modlitwy (m.in. modlitwa a uczucia, właściwe miejsce i czas modlitwy, prawdziwa obecność Boga). W książce znajdziemy też praktyczny modlitewnik zawierający modlitwy codzienne, przygotowanie do Mszy, Komunii Świętej i sakramentu pojednania oraz modlitwy do Maryi.

źródło opisu: Wydawnictwo AA

Ursa | 2013-08-04
Na półkach: 2013
Przeczytana: 09 sierpnia 2013
HankaFiranka | 2017-03-07
Na półkach: Bo do nieba chcę
| 2014-09-30
książek: 1965