O zmierzchu

Tłumaczenie: Zuzanna Byczek
Cykl: Tajemnica wodospadu (tom 28)
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Skumringstimen
romans, saga norweska
Amanda

Trzech brutalnych przestępców krąży po okolicy, budząc strach mieszkańców. Ich celem jest Erik Bordi, którego chcą się pozbyć. Okazuje się też, że i Vigdis zagraża swemu mężowi. Mika tymczasem wierzy, zHamish Macbeth i śmierć bezwstydnicy znalazł sposób na zniesienie klątwy. A ponieważ Amalie odgrywa ważną rolę w tej sprawie, jedzie nad jezioro, by ją odnaleźć. - Spójrz, Amalie - odezwał się...

- Spójrz, Amalie - odezwał się w pewnym momencie i wskazał ręką na jezioro. - Niebo odbija się w wodzie. Jak tu pięknie.
Amalie popatrzyła i uśmiechnęła się z zachwytem. Słońce chowało się właśnie za horyzontem i ostatnie promienie oświetlały lustro wody złotoczerwonym blaskiem.
- To prawda - przyznała.
- Wkrótce wieczór. Powinniśmy spacerować teraz po plaży i całować się do upojenia.
Nagle jednak czar prysł: w ich stronę zmierzał Mika i rzekł:
- Poznałem starą magiczną formułę, która być może pozwoli zdjąć klątwę. Mam nadzieję, że zechcecie mnie wysłuchać.

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!