Fatima

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Abee | 2016-05-08
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016, Lizbona
Przeczytana: 08 maja 2016

Pozycja dla pielgrzyma. Pełna historii - o miejscu, o objawieniach i o świadkach objawień. Jest też o miejscach związanych z Fatimą w Polsce. Spisana przez Polaków pod kątem polskich pielgrzymów. Niesie ogrom informacji. Jest też wstęp o Portugalii, jako kraju w którym Fatima się znajduje. Część praktyczna - do weryfikacji przed wyjazdem - choć i tak na miejscu może się okazać, że coś może być otwarte/zamknięte lub odbywać się zupełnie wg własnego planu. Album - przewodnik pełen zdjęć. Nadaje się do wykorzystania praktycznego, jak i jako pozycja do podróży palcem po mapie. Można podarować osobie wierzącej na prezent. Warto mieć.

Wojtek | 2013-08-03
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam