Miłość, która zmienia wszystko

Wydawnictwo: Koinonia
9 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
literatura piękna
Magda

Czym tak naprawdę jest miłość i skąd pochodzi? Miłość jest czymś absolutnie niezwykłym. Potrzebujemy jej bardziej niż fizycznego pokarmu czy wody. Jej znaczenie wykracza daleko poza wymiar ziemskiego życia. Jest dla nas jak powietrze, którym oddychamy, by żyć. Miłość jest też przestrzenią, w której możemy się rozwijać i dobrze funkcjonować. Dlatego być kochanym to największa tęsknota i...

Czym tak naprawdę jest miłość i skąd pochodzi?

Miłość jest czymś absolutnie niezwykłym. Potrzebujemy jej bardziej niż fizycznego pokarmu czy wody. Jej znaczenie wykracza daleko poza wymiar ziemskiego życia. Jest dla nas jak powietrze, którym oddychamy, by żyć. Miłość jest też przestrzenią, w której możemy się rozwijać i dobrze funkcjonować. Dlatego być kochanym to największa tęsknota i potrzeba każdego z nas, ludzi, a brak miłości jest zawsze osobistą tragedią: zatrzymuje w nas prawdziwe życie.

W każdym nowym dniu naszego życia możemy korzystać z tego, kim Bóg jest dla nas i czym chce nas obdarować w zakresie naszych osobistych potrzeb. Każdego dnia mamy możliwość poznać coś nowego na Jego temat. Im lepiej Go znamy, tym potężniejszy jest dla nas i bardziej nieograniczony w swoich możliwościach. A to w niezwykły sposób wzmacnia naszą wiarę, byśmy sięgali po więcej wszystkiego, co Bóg chce nam darować z miłości do nas.

Czy chcesz doświadczyć życia pełnego radości, odwagi, pasji i niezwykłych przeżyć?

Otwórz się na miłość, która jest w stanie zmienić każdy aspekt twojego życia.

źródło opisu: http://www.koinonia.org.pl/products/milosc-ktora-zmienia-wszystko

źródło okładki: http://www.koinonia.org.pl/products/milosc-ktora-zmienia-wszystko

Przeczytana: 07 marca 2018

Miłość, która otula i daje siłę, bezwarunkowa, prawdziwa. Szukamy jej wszyscy. Nie każdy powie o tym głośno, ale chcemy być ważni, potrzebni, kochani. A co jeśli ta Miłość jest na wyciągnięcie serca, a my tego nie zauważamy?

Alina Wieja napisała małą, ale bardzo treściwą i wartościową książkę „Miłość, która zmienia wszystko”. Nie spodziewałam się, że można tak mówić o Miłości. I że ona naprawdę może zmienić – wszystko stworzyć na nowo.

Autorka pisze z kobiecą delikatnością i siłą, którą ma człowiek, który doświadczył Miłości. Jest żoną i matką, więc jej serce doświadczyło bycia kochaną i potrzebną na wielu płaszczyznach. Jej opowieść staje się więc kwintesencją doświadczeń i spełnienia w Miłości, którą potrafi dać tylko jedna Osoba – Bóg.

Książeczka jest niewielka (broszurowa, 64 strony), podzielona na dziesięć rozdziałów. Każdemu, kto zaczyna lekturę zalecałabym czytać jeden rozdział dziennie i pozwolić by przeczytane treści mogły pracować i dotykać nie tylko w sferze myśli,...