Przedsiębiorstwa sprywatyzowane w gospodarce polskiej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Książka poświęcona jest analizie wielostronnej zachowań przedsiębiorstw sprywatyzowanych. Najważniejsze zagadnienia poruszane w pracy to : przedsiębiorstwa sprywatyzowane i ich rodzaje, miejsce i rola przedsiębiorstw sprywatyzowanych w grupie największych polskich przedsiębiorstw, poziom wynagrodzeń i zjawisko presji płacowej w przedsiębiorstwach sprywatyzowanych, wtórna prywatyzacja, zmiany własnościowe przedsiębiorstw sprywatyzowanych, kondycja ekonomiczna i potencjał rozwojowy przedsiębiorstw sprywatyzowanych, wewnętrzne przeobrażenia przedsiębiorstw sprywatyzowanych.

ksochanek | 2014-08-26