Podróż. Jak żyć wiarą w wątpiącym świecie

Tłumaczenie: Zbigniew Kasprzyk
Wydawnictwo: W drodze
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Journey
baptyzm, ewangelia
religia
Maja

Fascynująca opowieść o życiu odnalezionym, o odkryciu wiary jako drogi przez życie, o radości i sile, jaką wiara może dać. Graham pokazuje, jak radzić sobie z pokusami, niszczącymi nałogami i rozczarowaniami, które spotykają nas w życiu. Poznajemy też praktyczne wskazówki dotyczące modlitwy, poznawania woli Boga, podejmowania właściwych decyzji, wzmacniania więzi małżeńskich i radzenia sobie z bólem, cierpieniem oraz rozpaczą.

Ta książka pozwala nie tylko lepiej zrozumieć chrześcijaństwo, ale pomaga odkryć wiarę jako własny skarb, który czyni człowieka naprawdę bogatym, a życie sensownym i szczęśliwym.

źródło opisu: www.wdrodze.pl

źródło okładki: www.wdrodze.pl