I że Cię nie opuszczę aż do śmierci

Cykl: Bailey Weggins (tom 3) | Seria: Mroczna Seria
Wydawnictwo: W.A.B.
joly_fh

W swojej najnowszej książce - I że cię nie opuszczę aż do śmierci, powraca słynna bohaterka kryminałów Kate White - Bailey Weggins, która po raz kolejny znajdzie się na tropie mordercy. W pewien zimny styczniowy wieczór Weggins odbiera telefon od znajomej poznanej niedawno na ślubie - Ashley Hanes. To co usłyszy zmrozi ją jednak bardziej niż pogoda za oknem. W otoczeniu Ashley i Bailey giną dwie kobiety. Obie śmierci wydają się przypadkowe, jednak jest coś co budzi wątpliwości Ashley - nie tylko zbieżność w czasie obu tragedii, ale i nić łącząca zmarłe kobiety. Obie były druhnami na ślubie ich wspólnej przyjaciółki Peyton Cross. Druhną podczas tej samej ceremonii była również Ashley Hanes, która teraz bojąc się o swoje życie prosi Weggins o zbadanie całej sprawy. Bailey Weggins godzi się pomóc znajomej zaniepokojona dziwnym zbiegiem okoliczności, ale i osobiście poruszona usłyszaną historią - obok państwa młodych w sukience druhny stała i ona.

źródło opisu: Wydawnictwo W.A.B.,2013

źródło okładki: www.wab.com.pl

Szatycz | 2019-05-01

Nuda straszliwa.

joaśka | 2018-09-17
Przeczytana: 17 września 2018

Idealna książka do przekartkowania.Zaczynasz czytać, chwytasz o co chodzi, przeskakujesz na sam kobiec i znajdujesz rozwiązanie. Bez uszczerbku dla cennego czasu, a i umysł nie jest zmęczony ;)

Ewelina | 2018-09-10

Słabe to... Intryga kryminalna delikatnie mówiąc żenująca, bohaterowie sztampowi, nudni jak flaki z olejem - czytadło dla amerykańskich mamusiek z przedmieść, nie polecam nikomu. Dziwne, że tak marną książkę wydaje takie dobre wydawnictwo jak WAB. No ale z drugiej strony w każdym koszyku może się trafić nadgniłe jabłko... W każdym razie strata czasu i kasy, przebrnęłam z trudem.

Patuska | 2015-11-01
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 01 listopada 2015

Wciagajaca historia .. Nie była jakoś straszna, całkiem przyjenie sie czytało. Troche zakońcenie mogłoby byc inne, bo nie spodobało mi sie do całej tej hisotrii.

Czytelniczka | 2015-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2015

Mnie w ogole nie zaciekawiła ta książka. Nie było ciekawych momentów ani chwil grozy.

Magdalena | 2015-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2015

Książka dla kobiet. Ciekawość kto był mordercą doprowadziła mnie do zaskakującego końca.

Katarzyna Katt | 2015-07-05
Przeczytana: 04 lipca 2015

Spodziewałam się czegoś lepszego, niestety moim zdaniem akcja trochę nudna, a kiedy jakiś moment ciekawy, to szybko zostaje rozwiązany...

blackcurrant | 2014-10-16
Przeczytana: 14 października 2014

„Nie opuszczę Cię aż do śmierci ” - Kate White
Książka trafiła do mnie zupełnie przypadkiem, po prostu poszłam do Empiku z zamiarem zakupu czegoś do przeczytania, korzystając z okazji, iż była promocja i wiele książek było -50%, zdecydowałam się na właśnie tą książkę, ponieważ spodobała mi się okładka i tytuł (wiem, dziwne kryterium wyboru książki).
Autorka przedstawia nam po raz kolejny Bailey Weggins, która jest głównym bohaterem tej książki. Pracuje jako dziennikarka w „Gloss”, zajmuje się tam artykułami kryminalnymi.
Pewnego zimowego wieczoru do Bailey dzwoni jej koleżanka Ashley, jedna z wielu druhen na ślubie Peyton. Okazuje się, że dwie druhny zginęły, Ashley wątpi w to, że były to przypadkowe zgony. Prosi Bailey o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy. Bailey zaczyna prowadzić swoje własne śledztwo. Momentem zwrotnym w książce jest nieoczekiwana śmierć Ashley. Do Bailey dochodzi w tedy to, w jakim niebezpieczeństwie się znajduje.
Moje odczucia dotyczące tej książki są...

Krzysztof Mroczko | 2014-06-02

Kolejny kryminał kobiecy. O ile czasem sprzeczam się ze swoją mądrzejszą połową o to, czym proza kobieca jest (czy jest w ogóle? - takie rozmowy pary polonistów), o tyle tu chyba można mówić o prozie kobiecej właśnie. Pisaną przez kobietę dla kobiet. Jako rekomendację - albo przestrogę, co kto woli - na czwartej stronie okładki możemy przeczytać, że autorka była redaktorką naczelną "Cosmopolitan". Chyba wszystko jasne, prawda?
Każda strona, każda linijka, ba - każde zdanie, to coś w rodzaju powieści obyczajowej, z dołączonym wątkiem kryminalnym. Niby jest momentami groźnie, ale w rzeczywistości w powieści nic się nie dzieje przez większość czasu. Szkoda, bo element zagrożenia, który odczuwa narratorka stanowi świetny punkt wyjścia do znakomitego thrillera. Jednak White nie realizuje tego w praktyce. Może po prostu nie chce, bo jej powieść nie ma tak naprawdę mrozić krwi w żyłach czy choćby mocniej straszyć. Ot, taka powiastka z dreszczykiem dla wielkomiejskich kobiet. Albo takich,...

czerybka | 2014-02-08
Przeczytana: 02 lutego 2014

Dawno żadna książka mnie tak nie wynudziła. Czytanie szło mi opornie. Choć nie powiem, zakończenie zaskakujące i tylko za to, aż 3 gwiazdki.