Dyskusje o książce Między wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Lipiec 2019)
jeszcze jedna kupiona w lipcu:  Serce ze szkła Serce ze szkła
4 lata temu
Czytamy w weekend
Nie zaciekawiłam się. Chodzi o bohaterkę, która od początku ma tajemnicę i jest neurotyczną seksomaniaczką. Pewnie po 3 tomie okaże się dlaczego, ale ponieważ mnie nie zaciekawiła, to sobie daruję. A to są trzy sześciusetstronicowe tomiszcza.
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (maj 2018)
Sprzedam!  Wróg  Droga do Nawi  52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca  Szkic  Kapuś  Jeźdźcy dinozaurów  Super żywność czyli superfoods po polsku  Rozgwieżdżone niebo
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (listopad 2017)
Sprzedam / wymienię:  5 lat młodsza w 5 tygodni  Bez pamięci  Bezpieczna przystań  Blondynka w Urugwaju  Carpe diem  Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy  Dawaj i bierz
6 lata temu
Wymienie/Sprzedam (sierpień 2017)
mamy WRZESIEŃ, a to jest wątek na SIERPIEŃ. piszcie we właściwym, a nie tak bezmyślnie w starym...
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
7 lata temu
Pokazuje 6 z 13