Szczury tunelowe

Seria: Czarna pantera
Wydawnictwo: Aramis
Tunnel rats
DIENEKES

Tunele Wietkongu - ukryte fortece naszpikowane minami i pułapkami były postrachem amerykańskich oddziałów w Wietnamie. Do walki w nich uformowano specjalny oddział składający się z mężczyzn na tyle niskich, by mogli się przedostać przez każdy szyb, na tyle zajadłych, by walczyć wręcz i na tyle szalonych, by w piekielnych tunelach szukać chwały.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Kirq | 2017-02-07
Przeczytana: 06 lutego 2017

Banalna, infantylna fabuła. Tandetne, kliszowate dialogi. Mało lotny język. Przejaskrawione, nieprzekonujące sceny walki - niczym z horroru Guya Smitha. Koszmarek. Odradzam z całego serca, nawet bardzo interesująca mnie tematyka nie zdołała uratować tej książki.

spiderek82 | 2017-04-22
Przeczytana: 23 kwietnia 2017