Obudzone pragnienia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Septem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
7,02 (351 ocen i 39 opinii)
tłumaczenie
Schmidt Katarzyna
Seven years to sin
joly_fh

Miłość na którą warto czekać… Ile razy marzyłaś o tym, by zmienić swoje życie, zacząć z czystym kontem i tym razem dla odmiany zakosztować także tego, co zakazane? A gdyby pojawiła się taka szansa - miałabyś odwagę z niej skorzystać? Jessika po spokojnych i nudnych siedmiu latach małżeństwa ma teraz ochotę czerpać z życia pełnymi garściami. Tym bardziej, że przez cały ten czas jej wyobraźni...

Miłość na którą warto czekać…

Ile razy marzyłaś o tym, by zmienić swoje życie, zacząć z czystym kontem i tym razem dla odmiany zakosztować także tego, co zakazane? A gdyby pojawiła się taka szansa - miałabyś odwagę z niej skorzystać? Jessika po spokojnych i nudnych siedmiu latach małżeństwa ma teraz ochotę czerpać z życia pełnymi garściami. Tym bardziej, że przez cały ten czas jej wyobraźni nie opuszczała pewna wyuzdana scena, której była przypadkowym świadkiem. Kiedy więc wchodzi na pokład statku, aby odbyć podróż za ocean, powstrzymywane przez siedem lat pragnienie zaczyna wymykać się spod kontroli w ramionach pełnego niebezpiecznego uroku Alistaira Caulfielda.

Ta książka wprost kipi od namiętności. Pełna gorących obietnic, dzikich fantazji i tajemnic, pochłonie Cię bez reszty. Daj się porwać opowieści z pieprzykiem i odkryj w sobie zamiłowanie do przygody, która równie dobrze mogłaby przytrafić się Tobie, jeśli kiedyś wreszcie znajdziesz się we właściwym miejscu i czasie…

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2013

Wyspa
Joanna Miszczuk

8,22 (9 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Ania | 2014-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2014

Lubię czytać powieści Sylvi Day,są pełne namiętności i zmysłowości.
Tą również czytało mi się z przyjemnością i dużym zainteresowaniem.Ta książka wprost kipi od namiętności.Jest pełna gorących obietnic,dzikich fantazji i tajemnic.Naprawdę dobrej jakości erotyk,warty przeczytania,polecam!

Modliszeg | 2014-10-14
Przeczytana: 14 października 2014

"Nie ma takiej części Ciebie, której bym nie pragnął"

Sylvia Day jak przy każdej swojej książce pokazała klasę oraz pomysłowość. Wciąż zaskakuje mnie idealnym łączeniem słów, które tak wpływa na kobiece zmysły. Czytanie książek to naprawdę piękna sprawa, autorka zdecydowanie nam to udowadnia. Zaczynając książkę, z pierwszymi stronami ciężko było mi się wczuć w klimat.. Nie szczególnie przepadam za książkami, filmami z owego czasu. Za każdym razem kiedy spotykałam się z taką tematyką niechętnie do tego "podchodziłam". Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, iż ta książka mnie tak wciągnie! Wyobraźnia jest jednak dobrym przyjacielem człowieka, przeniosła mnie w piękne czasy za pomocą doskonałych słów autorki! Kolejny raz całkowicie zatraciłam się w życiu bohaterów. Podoba mi się łączenie wymarzonego świata z szarą rzeczywistością. Przeżywałam każdy moment w pełnym zaangażowaniu i stwierdzam, że bez wątpienia mogę zaliczyć tą książkę do jednej z ulubionych.
Przyjemnie się czyta,...

Kasik | 2013-09-24
Przeczytana: 23 września 2013

Po tej książce mogę stwierdzić, ze cokolwiek napisze ta autorka, można brać w ciemno.
Sylvia Day zabiera nas do dziewiętnastowiecznej Anglii i przedstawia nam historię gorącego, dojrzałego uczucia pomiędzy Jessicą i Alistairem. Ich życie nie jest łatwe- ona arystokratyczna młoda wdowa, która chce dokończyć żałobę udając się w podróż na odziedziczoną dzięki mężowi plantację - On zakochany w niej od czasów młodości, czekający na nią wiele lat, zdolny kupiec, który chce zagwarantować jej bezpieczeństwo w tej podróży oraz wykorzystać wszystkie możliwe szanse by się do niej zbliżyć - czy mu się to uda??....
Książka jest bardzo dobra, świetnie napisana, pełna emocji, zachwycająca.
Na duży plus zasługuje fakt że mamy w niej tak naprawdę dwie wspaniałe historie. Autorka równolegle pokazuje nam losy bohaterów drugoplanowych, dzięki czemu książka jest zróżnicowana, wielowątkowa i nie sposób się od niej oderwać.Bez wątpienia w gąszczu ukazujących się ostatnio pozycji jest to perełka,...

kasandra_85 | 2013-10-16
Przeczytana: październik 2013

dmolek | 2013-10-12
Przeczytana: 12 października 2013

Fantastyczna książka, Sylvia Day nigdy nie zawodzi.

TINA | 2013-10-12
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2013
Przeczytana: 12 października 2013

NIESAMOWITA! Brak mi słów by opisać tą perełkę z dorobku Pani Sylvi Day! Książka ma w sobie tyle gorących uczuć, że sam tytuł jest drobnym niedomówieniem.
Namiętne pożądanie, rozkosz, erotyzm, romans wszystko to mało by opisać tą pozycję- lekką i z dobrym smakiem. Wspaniały świat uniesień i miłości dwojga ludzi, którzy byli sobie przeznaczeni.
Fakt, że stroniłam od historycznych romansów zmienił się po przeczytaniu tej niezwykłej historii. Bezwarunkowa i nieskończona miłość - piękna i namiętna. Poza tym pani Day ma cudowną przypadłość tworzenia niezwykłych bohaterów.
Alistair jest tak piękny i zmysłowy, że aż ślinka cieknie ;) Dodaję tą pozycję do ulubionych i bardzo polecam! :)

emi_g | 2013-09-24
Na półkach: Przeczytane, Mam w pdf-ie, 2013
Przeczytana: 24 września 2013

Książka kipi namiętnością, ekscytująca, zmysłowa, ciekawa!!!...Rewelacyjna historia o ogromnym pragnieniu, pożądaniu, pobudza wszystkie zmysły...daje możliwość poznania stylu zycia, reguł postępowania oraz zachowań panujących w tak odległych dla nas czasach, a jednak tak podobnych do obecnych...Czytając nie sposób się od niej oderwać...potrzeba poznania dalszych wydarzeń jest ogromna...Po prostu bardzo dobra :)

Kasia | 2014-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2014

Książka dobrze się zaczyna i jeszcze lepiej kończy, wszystko układa się w dobre zakończenie. Fabuła również fajnie wymyślona i do tego cała masa emocji. Lubię książki tej autorki, pobudzają zmysły i zostają w pamięci. Polecam

mala5317 | 2013-10-13
Przeczytana: 13 października 2013

To już któraś z kolei książka tej autorki, która w żaden sposób mnie nie zawiodła. Nie przeczytałam jeszcze takiej, która by mi się nie podobała, więc, dochodzę do wniosku, iż książki spod jej pióra mogę brać w ciemno. Nie ważne czy są one bardziej współczesne, czy bardziej historyczne. Ta oczywiście jest przykładem romansu historycznego, z dużą dawką namiętności i wspaniałą przygodą. Ale Cross jest osadzony w świecie współczesnym, a dla niej nie stanowiło to żadnego problemu.

Jej książki przedstawiają historię w stu procentach dopracowane. Każdy detal, każdy szczegół idealnie do siebie pasuje i jest na swoim miejscu. Podczas czytania człowiek całkowicie zatraca się w historii, i nic, poza otoczeniem zewnętrznym nie jest go w sanie rozproszyć. Po części, to zasługa prostego języka, który odpowiednio wpisuje się w realia książkowe, a po części to sama fabuła i odpowiednio wkomponowane sytuacje. Sceny erotyczne oczywiście występują, i to jak na romans historyczny w dość dużej...

Betty | 2014-01-26

W zasadzie, mogłabym opisać tę książkę jednym słowem: genialna ;) Przy pierwszym historycznym romansie tej autorki miałam mieszane uczucia i nie byłam do końca przekonana, czy książka będzie dobra i przypadnie mi do gustu, przy tej nie zastanawiałam się nawet chwili...Oby Sylvia Day dalej tworzyła tego typu dzieła, bo mam wrażenie, że jest do tego stworzona ;) Bohaterowie, zarówno pierwszo, jak i drugoplanowi niesamowici. Charyzmatyczne, świetnie opisane
postaci, ciekawa puenta, przystępny język i dużo erotyzmu, a wszystko to składa się w jedną, fenomenalną całość...chylę czoła dla pomysłów i twórczości tej autorki i zabieram się za jej kolejne dzieła, bo oficjalnie mogę powiedzieć, że jest moją ulubioną pisarką ;) Pozycja OBOWIĄZKOWA!!!!