Obudzone pragnienia

Wydawnictwo: Helion
Seven years to sin
literatura piękna
joly_fh

Miłość na którą warto czekać… Ile razy marzyłaś o tym, by zmienić swoje życie, zacząć z czystym kontem i tym razem dla odmiany zakosztować także tego, co zakazane? A gdyby pojawiła się taka szansa - miałabyś odwagę z niej skorzystać? Jessika po spokojnych i nudnych siedmiu latach małżeństwa ma teraz ochotę czerpać z życia pełnymi garściami. Tym bardziej, że przez cały ten czas jej wyobraźni...

Miłość na którą warto czekać…

Ile razy marzyłaś o tym, by zmienić swoje życie, zacząć z czystym kontem i tym razem dla odmiany zakosztować także tego, co zakazane? A gdyby pojawiła się taka szansa - miałabyś odwagę z niej skorzystać? Jessika po spokojnych i nudnych siedmiu latach małżeństwa ma teraz ochotę czerpać z życia pełnymi garściami. Tym bardziej, że przez cały ten czas jej wyobraźni nie opuszczała pewna wyuzdana scena, której była przypadkowym świadkiem. Kiedy więc wchodzi na pokład statku, aby odbyć podróż za ocean, powstrzymywane przez siedem lat pragnienie zaczyna wymykać się spod kontroli w ramionach pełnego niebezpiecznego uroku Alistaira Caulfielda.

Ta książka wprost kipi od namiętności. Pełna gorących obietnic, dzikich fantazji i tajemnic, pochłonie Cię bez reszty. Daj się porwać opowieści z pieprzykiem i odkryj w sobie zamiłowanie do przygody, która równie dobrze mogłaby przytrafić się Tobie, jeśli kiedyś wreszcie znajdziesz się we właściwym miejscu i czasie…

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2013

źródło okładki: www.septem.pl

bilinska_k | 2019-05-10
Przeczytana: 23 lutego 2019

Nie sądziłam że historia osadzona w dziewiętnastoletniej Anglii może mnie tak zafascynować. Nie lubię filmów kostiumowych w tym stylu, jednak książki Sylvii Day bardzo mnie oczarowały.

wCzepkuUrodzona | 2018-12-29
Przeczytana: 05 kwietnia 2017

Ciekawa pozycja książkowa Sylvii Day - historyczny romans. Czytało się z sercem na dłoni. Bardzo polubiłam ten styl pisania. Ciekawe postacie i opisy. Serdecznie polecam.

nika1401 | 2018-09-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2018
Przeczytana: 27 września 2018

To moja pierwsza książka tego typu. Jestem zaskoczona, ponieważ spodziewałam się bardziej odważnego opisu czytając okładkę. Cóż, przeciętna. Proste opisy, prosta(cka) historia.

Lawinia | 2018-07-10
Na półkach: Przeczytane, MOBI
Przeczytana: 10 lipca 2018

Zmysłowa, wciągająca.

Ewelina | 2018-05-19
Przeczytana: 12 maja 2018

Miłość na którą warto czekać…

Jessika tuż przed swoim ślubem podczas spaceru staje się świadkiem miłosnej sceny w altance, w której uczestniczył znany z romansów Alistar. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że został nakryty podczas uprawiania seksu z kobietą. Ta scena na zawsze wyryła się w pamięci Jessiki.
Po siedmiu latach małżeństwa, Jessika zostaje wdową. Aby uporać się ze śmiercią męża i żałobą, postanawia popłynąć na Jamajkę, aby doglądać majątkiem, który pozostawił jej w spadku mąż. Na statku dziewczyna odkrywa, że w wyprawie towarzyszy jej Alistar, który ma zamiar ją uwieść, gdyż od lat durzył się w Jessice.

Jednocześnie w Angli zostaje siostra dziewczyny, która nie chce jej martwić swoimi problemami małżeńskimi...

ev86 | 2018-02-09
Przeczytana: 03 lutego 2018

Na początku podchodziłam bardzo sceptycznie do tej książki, ale postanowiłam dać jej szansę. W rezultacie przeczytałam do końca, bo byłam ciekawa co będzie dalej i jak skończy się historia głównych bohaterów, ale nie jest to książka, którą osobiście poleciłabym przyjaciółce mówiąc: "musisz to przeczytać" :) Może dlatego, że nie do końca lubię czytać książki gdzie akcja rozgrywa się w latach 1800.

Patrycja | 2017-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2017

sięgnęłam po książkę bo zobaczyłam że ma tu dużo pozytywnych opinii. Niestety zawiodłam się :(
książka trochę historyczna, a ja takich nie lubię.
Nie przeczytałam do końca.
była to moja pierwsza książka Sylvi :)

JarekKępiński | 2017-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2017

„Obudzone pragnienia” Sylvia Day
Akcja powieści rozgrywa się dziewiętnastowiecznej Anglii. Jessika główna bohaterka zarazem młoda wdowa po śmierci męża wyrusza w podróż by zaznać w końcu prawdziwe życie . Powieść lekka w czytaniu pełna romantyzmu i namiętności.Naprawdę dobrej jakości książka godna polecenia.
"Miłość na którą warto czekać…

Ta...

Kami | 2017-08-15
Przeczytana: 08 sierpnia 2017

Książkę dostałam w prezencie od męża. Gdy zobaczyłam nazwisko autorki pomyślałam - Cross, mhm. Książka przeleżała na mojej półce pół roku, sięgnęłam po nią, jako że panował u mnie momentalny brak świeżych książek. Po przeczytaniu ,,obudzonych pragnień,, znów skarciłam siebie ,,Nie oceniaj książki po okładce" :) Fabuła poprowadzona dobrze i ciekawie - szczególnie równoległy wątek rozterek obu sióstr. Fair - autorka nie skupiła się jedynie na uczuciach i przygodach Jess, losy Hester śledziłam z równym zainteresowaniem, chociaż nie były aż tak ,,pikantne,,. Bardzo doceniłam książkę ze względu na zagłębienie się w tamtejsze realia, zarówno dotyczy to panujących wtedy konwenansów społecznych jak i mody/wystroju wnętrz. Czytałam powieść w pociągu/zatłoczonym autobusie, za każdym razem udało mi się przenieść w realia książki, przy czym nie było to wyłącznie zasługą mojej plastycznej wyobraźni, o ile umiejętności pisarskich Day. Erotyczne sceny są opisane ze smakiem, szczegółowo. To samo...

jovvi | 2017-01-18

Przeczytałam ale jakoś nie ruszyło mnie to za serce. Miło... i sie skończyło. Czytałam juz lepsze pozycje tej autorki. Za styl - polecam