Królestwo elfów. Przystań Elfów i jej mieszkańcy

Tłumaczenie: Andrzej Polkowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wróżki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
In the Realm of the Never Faires. The Secret World of the Pixie Hollow
wróżki, elfy, egmont, disney

Czy widziałeś kiedyś elfa? Czy wiesz... skąd się biorą elfy, gdzie mieszkają, co robią, jak się bawią? Jeśli chcesz poznać tajemnice elfów, koniecznie zajrzyj do tej książki. Świat Nibylandii w pięknym albumowym wydaniu!

źródło opisu: Egmont

źródło okładki: Egmont

Kate | 2014-10-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Disney~, 2014
Przeczytana: 09 października 2014

Wspaniała encyklopedia o nibylandzkich elfach. Zawiera wiele fantastycznych informacji o Nibylandii, Przystani Elfów oraz o samych mieszkańcach. Poza treścią znajdziemy w niej również przepiękne ilustracje, na które można patrzeć godzinami, dlatego pomimo 140 stronom lektura zajmie trochę więcej czasu, niż nam się wydaje.
Ciepło zachęcam do przeczytania, bo na prawdę warto.