Skarb fabrykanta, czyli tuzin teatrów Felka Molierka - książka + CD

Wydawnictwo: „Bajki-Grajki" Omedia Sp. z o.o.
skarb, bajki
Ella

„SKARB FABRYKANTA, czyli tuzin teatrów Felka Molierka” to zabawna książka autorstwa Kaliny Jerzykowskiej o przygodach Felka, który ma głowę pełną gotowych scenariuszy teatralnych. To tylko tak poważnie brzmi, ale zabawa w teatr to rewelacyjna przygoda. A co najważniejsze, mogą w niej wziąć udział wszyscy: dziewczynki i chłopcy, dorośli i dzieci, młodsi i starsi, i nikomu się nie nudzi! Na płycie CD całe mnóstwo piosenek oraz podkłady muzyczne. Rewelacyjna pomoc dla szkół, przedszkoli, teatrzyków!

źródło opisu: www.bajki-grajki.pl

źródło okładki: www.bajki-grajki.pl