Szkocka przygoda

Cykl: Trzy panie (tom 2) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Lady Drusilla's road to ruin
Lenka8891

Lady Drusilla Rudney dostaje od ojca, księcia Benbridge, odpowiedzialne zadanie: musi zaopiekować się młodszą siostrą, Priscillą. Kiedy Priscilla ucieka ze swym nauczycielem tańca, Drusilla nie powiadamia ojca i postanawia odnaleźć ją, zanim skandal wyjdzie na jaw. Namawia do pomocy w poszukiwaniach Johna Hendricksa, byłego żołnierza. Rozpoczyna się wyścig z czasem, stawką jest reputacja...

Rozpoczyna się wyścig z czasem, stawką jest reputacja młodszej siostry. Podczas podróży pełnej niebezpiecznych przygód między Drusillą i Johnem budzi się nieoczekiwanie namiętność.

źródło opisu: Harlequin Polska, 2013

źródło okładki: http://www.harlequin.pl

Shani | 2016-02-10
Przeczytana: 08 lutego 2016

Czy młodsza siostra zostanie uratowana? Czy starsza siostra z książęcego rodu odnajdzie szczęście w ramionach byłego żołnierza? (opis z okładki)

Efemeryda | 2017-03-23

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

ASik | 2017-06-20
frescante | 2016-03-07