Okropny Maciuś nie chce się zakochać

Cykl: Okropny Maciuś (tom 6)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
joly_fh

Okropny Maciuś nadchodzi! Katastrofa! Babcia Ziewającego Józia wywróżyła, że Okropny Maciuś zakocha się w blondynce z lekkim zezem i ubytkiem w uzębieniu. Maciuś zna taką dziewczynę. To Lepka Julka z jego klasy. Lepi się od cukierków i strzyka słodką śliną.Maciuś będzie musiał dzielić się z nią słodyczami, bo tak robią zakochani. Jasny gwint! Julka się cieszy, Maciuś jest przerażony. Zrobi...

Okropny Maciuś nadchodzi!

Katastrofa! Babcia Ziewającego Józia wywróżyła, że Okropny Maciuś zakocha się w blondynce z lekkim zezem i ubytkiem w uzębieniu. Maciuś zna taką dziewczynę. To Lepka Julka z jego klasy. Lepi się od cukierków i strzyka słodką śliną.Maciuś będzie musiał dzielić się z nią słodyczami, bo tak robią zakochani. Jasny gwint! Julka się cieszy, Maciuś jest przerażony. Zrobi więc wszystko, żeby wróżba się nie spełniła..

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2013

źródło okładki: www.nk.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!