Buty

Wydawnictwo: Buchmann
buty, moda
albumy
joly_fh

Kultowe modele, panorama sztuki obuwniczej i poradnik stylu w jednym. Portrety najsłynniejszych kreatorów.

Niezwykłe, inspirujące zdjęcia butów! Dla wszystkich elegantek i ich... partnerów!

źródło opisu: Wydawnictwo Buchmann, 2013

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/buty.html

annamagdalena | 2017-02-20

Fascynująca podróż przez wieki. Wieki wynalazków i ulepszeń, wieki dziwów i zaskoczeń. Od najprostszych sandałów po najwymyślniejsze buciki będące niemal dziełami sztuki.

Autorka w ciekawy i profesjonalny sposób opowiada o rodzajach obuwia, przedstawia pomysłodawców i wynalazców, opisuje proces produkcji i zmian jakie zachodziły w poszczególnych modelach na przestrzeni lat.

Książka pięknie wydana, bogato ilustrowana, ciekawy przewodnik dla każdego, kto choćby odrobinę interesuje się modą. A dla fanek modowych ciekawostek i historii mody świetna lektura i myślę trafiony prezent.

Dominika Gaweł | 2017-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2017

Ciasno dopasowane trzewiki wyglądały bardzo elegancko, ale jeśli nosiło się je przez kilka godzin, stopy zaczynały puchnąć i przyprawiały o coraz większe katusze. Po powrocie do domu półżywa z bólu elegantka rzucała się w ramiona panny służącej lub wiernej niani, błagając o jak najszybsze uwolnienie.

Polecam dla wszystkich, fanek mody, kobiet zafascynowanych butami, a także pań które chcę wejść do tego świata. Pomaga nauczyć się rozróżniać brogsy od oksfordów, mówi co to botforty i mary jane.

glamcoco | 2017-07-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, MODA