X-Men: Legacy vol. 2 #14

Książka jest przypisana do serii/cyklu "X-Men: Legacy vol. 2". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Marvel Comics
komiksy
angielski
Regalia

Kontynuując swoją misję zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim mutantom, Legion udaje się do Anglii, aby zapobiegawczo wyeliminować zagrożenie dla jego rasy... ale szef brytyjskiego wywiadu do spraw paranormalnych, Pete Wisdom, nie zezwoli mu na jakiekolwiek przestępstwo w imieniu przetrwania mutantów na jego terenie. Kto więc wygra w tej grze między superszpiegiem a szpiegiem? Jedno jest pewne: któryś z nich będzie musiał polec.

źródło opisu: http://marvelcomics.pl/comics/index/id/19050/X-Men:-Legacy-vol.-2-14

źródło okładki: http://marvel.wikia.com/X-Men:_Legacy_Vol_2_14

Regalia | 2014-02-18