Czas to zasadzka

Wydawnictwo: Ostara Publishing
Time Is An Ambush
9781906288365
Adamkoc

W spokojnej miejscowości hiszpańskiej w pobliżu Barcelony, niewinny Anglik za granicą Stephen Tyler stara się kontynuować karierę jako pisarz i scenarzysta, kiedy potyka się w relacji z wizyty niemieckiej para, i Erich Ilsa Scheele obstawali. Tyler rośnie atrakcją wobec żony Scheele, chociaż wkrótce okazuje się niebezpieczne, zwłaszcza, gdy ciało Niemca przemywa się na plaży, bo to jest Franco w Hiszpanii na początku 1960 roku, w którym podejrzenie jest głęboka, ale blizny wojny secesyjnej są jeszcze głębsze.

źródło opisu: google.com

mat | 2014-06-13