Znalazłam krzyż Chrystusa. Opowieść o św. Helenie cesarzowej Imperium Rzymskiego

Wydawnictwo: Apostolicum
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
literatura piękna
Sylwia

Święta Helena to kobieta pełna pasji życia. Mądra, ambitna, lubiąca ryzyko. Córka karczmarza, w której zakochał się Konstancjusz Chlorus, późniejszy cesarz rzymski. Matka Konstantyna Wielkiego – cesarza Imperium. Choć dostąpiła największych ziemskich zaszczytów, władza nie uderzyła jej do głowy, a coś pchało ją dalej i wyżej... To Bóg wlewał w jej serce najszlachetniejsze pragnienia. Wybrał ją, aby odkryła dla świata święte drzewo Krzyża.

źródło opisu: http://www.apostolicum.pl/shop/?p=2&id_product=472

źródło okładki: http://www.apostolicum.pl/shop/?p=2&id_product=472

Agnieszka | 2015-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2015

Ciekawa ale brakuje mi w niej map.