Zgłosuj na książki roku 2017

Baol. Spokojna noc reżimu

Tłumaczenie: Dorota Duszyńska
Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza PIGASUS
Baol. Una tranquilla notte di regime
meravigliosa

Uwaga: Produkt silnie rozweselający! Skład: Podejrzany osobnik, niby-mag, niby-detektyw, ponętna blondyna, karły-akrobaci, znikająca gęś, emerytowana gwiazda porno, ochroniarz erudyta, Potwór Albert, jego twórca, kompozytorzy rzeczywistości, Wielki Hierarcha - wódz stetryczałego reżimu, supertajne archiwum haków na każdego, gwiazdor patriotycznego rocka ze świtą, dziewięć ton zielonej...

Uwaga:
Produkt silnie rozweselający!
Skład:
Podejrzany osobnik, niby-mag, niby-detektyw, ponętna blondyna, karły-akrobaci, znikająca gęś, emerytowana gwiazda porno, ochroniarz erudyta, Potwór Albert, jego twórca, kompozytorzy rzeczywistości, Wielki Hierarcha - wódz stetryczałego reżimu, supertajne archiwum haków na każdego, gwiazdor patriotycznego rocka ze świtą, dziewięć ton zielonej galaretki, słynny projektant mody i dodatkowo pewna liczba komików, magów, literatów, urzędników, wojskowych, cyrkowców oraz innych substancji dodatkowych.
Wskazania:
Zapobieganie i leczenie przygnębienia rzeczywistością.
Działania uboczne:
Niemożność porzucenia lektury, chichot, namolne cytowanie.
Przeciwwskazania:
Brak. Słabą reakcję alergiczną zaobserwowano wyłącznie w przypadkach absolutnego braku poczucia humoru.

źródło opisu: Pigasus, 2005

źródło okładki: matras.pl