Ognie nad Solinką

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nasza Ojczyzna Polska Ludowa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
historyczna
jagarkar

"Z gwałtownie otwartych drzwi, na oślep została puszczona seria z automatu, a zaraz potem wyskoczyło kilka postaci coś wołając. Puściłem długą serię. Dwa cienie z pięciu potknęły się, pozostałe zniknęły w mroku. Wewnątrz mieszkania podniósł się zbiorowy lament. Puściłem jeszcze dwie czy trzy krótkie serie i wpadłem do środka. Błyskawicznie rozciąłem więzy Sobczyńskiemu i zgasiłem palącą się lampę, czego nie zrobili bandyci."

źródło opisu: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1981

źródło okładki: Zdjęcie autorskie