Listy miłosne. Poradnik z przykładami

Wydawnictwo: Karat
poradniki
jagarkar

Ileż to razy przyszło nam napisać parę słów do osób, których serce chcieliśmy zdobyć, którym pragnęliśmy przekazać głębię naszego uczucia, naszą tęsknotę czy miłość najszczerszą w końcu. (...) Umiejętność pisania listów miłosnych, bo tylko tą korespondencją będziemy się zajmować, jest trudna; powiem więcej, jest to w całej rozciągłości sztuka. Niewielu było ludzi, którzy zdolność ową...

(...)

Umiejętność pisania listów miłosnych, bo tylko tą korespondencją będziemy się zajmować, jest trudna; powiem więcej, jest to w całej rozciągłości sztuka. Niewielu było ludzi, którzy zdolność ową posiedli w sposób doskonały.

Poradnik ten, nie ma za zadanie, Moi Mili, nauczyć Was pisać doskonale. Służy jedynie - a może aż - do tego, by wskazać Wam drogę w lesie niezręczności, pomyłek, błędów, jakie mogą zdarzyć się każdemu.

(Wiktor Czyż, Wstęp)

źródło opisu: Wydawnictwo Karat, 1992

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!