Profesjonalny sprzedawca

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
biznes, finanse

Sprzedaż jest najważniejszym procesem gospodarczym. Aby dobrze się w niej odnaleźć, trzeba przede wszystkim zgłębić i zrozumieć jej filozofię. Książka jest praktycznym i łatwo przyswajalnym przekazem tej filozofii, uniwersalnym i niezmiernie pożytecznym dla wszystkich uczestników działań rynkowych od początkujących sprzedawców po doświadczonych menedżerów. Szeroko pojęta problematyka sprzedaży przedstawiona jest w sposób analityczny, a przy ty, przejrzysty i ciekawy.

skooora | 2017-09-24

Dla osób chcących wejść w tematykę. Książka wydana w latach 90 więc i przykłady stare zatem czasem ciężko odnaleźć się w dzisiejszych czasach cyfryzacji.

| 2011-10-21
Na półkach: Przeczytane, marketing