Przysięga chirurga

Seria: Harlequin Medical
Wydawnictwo: Harlequin
Top-notch surgeon, pregnant nurse
Lenka8891

Spotkali się przypadkiem na kolacji, a potem spędzili razem magiczną noc. Byli przekonani, że już się nigdy nie zobaczą. Tymczasem Gabe znowu staje na drodze Beth. Pojawia się w szpitalu, w którym ona pracuje jako pielęgniarka. Okazuje się, że Gabe jest słynnym neurochirurgiem, który ma tu przeprowadzić wyjątkowo trudną operację. Coraz częściej spotykają się na gruncie zawodowym. Beth nabiera przekonania, że praca jest dla Gabe'a najważniejsza. Jak wobec tego przyjmie on wiadomość, że wkrótce zostanie ojcem?

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2009

Gosiak | 2017-06-04