Zgłosuj na książki roku 2017

Kochać czy się kochać? Na bezdrożach miłości

Wydawnictwo: Rhetos
poradniki

Kochać czy się kochać? Odpowiada o. Robert Bujak – jezuita, magister nowicjatu, psycholog, duszpasterz akademicki. Wskazując na różnice w psychice kobiet i mężczyzn, wydobywa źródła potencjalnych zagrożeń w budowaniu udanej relacji. Podkreśla rolę indywidualnej historii życia, a jednocześnie podpowiada sposoby radzenia sobie z trudną przeszłością. Dzieląc się własnym doświadczeniem, ukazuje, jak nie zbłądzić na bezdrożach, ale trwać na drogach pięknej, prawdziwej miłości.

Konferencja została podzielona na cztery części. Całkowity czas nagrania: 72 min.

O autorze:
ks. Robert Bujak - jezuita. Urodzony w 1967 roku w Wieniawie koło Radomia. W 1987 roku wstąpił do nowicjatu Towarzystwa Jezusowego w Gdyni. Studiował filozofię w Krakowie, teologię w Warszawie oraz psychologię na Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie. Pracował w prowadzonej przez jezuitów szkole w Tuluzie we Francji, potem kolejno w Duszpasterstwie Akademickim KUL i w Domu Formacji Duchowej w Kaliszu, a od 2007 roku jest magistrem gdyńskiego nowicjatu. Jako duszpasterz akademicki w Lublinie był m.in. odpowiedzialny za serię konferencji pod hasłem „Duchowość Kobiety i Mężczyzny”.

źródło opisu: http://rhetos.istore.pl

źródło okładki: http://rhetos.istore.pl