Między tęsknotą a lękiem - o przeżywaniu własnej seksualności

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Duchowość kobiety i mężczyzny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rhetos
poradniki

O. Karol Meissner ciekawie i przystępnie opowiada o niezwykle delikatnych sprawach związanych z przeżywaniem relacji. Wskazuje na podstawową tęsknotę człowieka za Bogiem i za drugą osobą. Ukazuje piękno związku kobiety i mężczyzny, także w sferze seksualnej. Wymienia podstawowe lęki, związane z przeżywaniem własnej płci. Analizuje, skąd najczęściej biorą się psychiczne blokady przed wejściem w bliską relację damsko-męską. W ostatniej części odpowiada na pytania uczestników, m.in: "Czy możliwa jest czysta, nieskażona pociągiem seksualnym przyjaźń między kobietą, a mężczyzną?"; "Czy seks oralny w małżeństwie jest grzechem?"; "Od kiedy należy uświadamiać dziecko? Czy należy czekać, aż samo zacznie zadawać pytania?"

źródło opisu: http://rhetos.istore.pl

źródło okładki: http://rhetos.istore.pl