Dziennik cwaniaczka. Zrób to sam!

Tłumaczenie: Joanna Wajs
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
joly_fh

Nie każdy może opisywać swoje życie tak błyskotliwie jak Greg Heffley, ale… powinien przynajmniej spróbować! Teraz wszystkie światła na ciebie: po raz pierwszy to ty będziesz autorem, ilustratorem i głównym bohaterem. W tej interaktywnej książce jest mnóstwo miejsca na twoje własne komiksy i historyjki. Odpowiedz na żenujące pytania Fregleya („Czy zdarzyło ci się schować jedzenie w pępku, żeby mieć przekąskę na później?”), rozwiąż idiotyczny test na inteligencję Rodricka i dowiedz się, jaki był najgorszy koszmar senny Gregory’ego! (Uwaga – jest naprawdę przerażający!).

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2013

źródło okładki: www.nk.com.pl

karaoke111 | 2019-01-07

pół na pół

Neferti | 2017-08-16

Zadania są super, podoba mi się.

Mol Książkowy | 2017-07-11

1/4 książki to komiksy i miejsce na własny dziennik... reszta? Uzupełnianie komiksów, wypełnianie quizów itp. Potencjał jest, ale niewykorzystany

FuturePast 56 | 2016-10-16
Przeczytana: 2016 rok

Nigdy nie byłam dobra w "zrób to sam", więc nie mogę ocenić tej książki wyżej.

Luki | 2016-08-05

Trochę nudno. Mi się osobiście nie podobała.

Olla CCC | 2016-04-22
Przeczytana: 03 marca 2016

W sumie, to nie było tam prawie nic do czytania, więc piszę opinię o tym,
jak robiło się wszystkie te ,,zadania'', co tam były :

SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mijka | 2014-07-30

Książka bardzo ciekawa lecz nie do czytania tylko do robienia

Kamil | 2013-12-30
Przeczytana: 2013 rok

Jak zrobić swój "dzienniczek cwaniaczka"? Nie wiesz. Przeczytaj i uzupełnij. Książka dla fanów serii.