Samolot Rozpoznawczo - Bombowy PZL.23 KARAŚ

Wydawnictwo: Edipresse
Adam

Seria szczegółowo opisuje uzbrojenie Wojska Polskiego w 1939 roku. Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939” to unikatowe wydawnictwo przedstawiające najciekawsze przykłady uzbrojenia Wojska Polskiego w kampanii 1939 roku. Po raz pierwszy w jednej serii zostały zebrane szczegółowe opisy polskiego oręża, którym polscy żołnierze w 1939 roku próbowali wykonać niewykonalny wówczas rozkaz - obronę Ojczyzny.W zbiorze znajduje się czterdzieści tomów.

źródło opisu: http://www.edipresse.pl/index.php?/pl/produkty_i_dzialalnosc/kolekcje

źródło okładki: zdjęcie własne

Adam | 2013-07-31