Anna German. Osobisty album

Seria: Osobiste albumy
Wydawnictwo: Buchmann
albumy

"Osobisty album Anny German" jest bogatym zbiorem fotografii Artystki, ukazujących ją zarówno prywatnie, jak i na scenie, od dzieciństwa przez lata kariery scenicznej po okres dojrzałości. Zdjęcia, dotychczas niepublikowane, pochodzą między innymi z prywatnego archiwum rodzinnego piosenkarki, oraz ze zbiorów Iwana Iliczewa, moskiewskiego dziennikarza, fana twórczości Anny German. Ponadto...

Ponadto zawiera wspomnienia samej Anny German, jej bliskich i osób związanych z nią zawodowo. Album przybliża tę wyjątkową na polskiej scenie muzycznej postać i nawiązuje w formie do klimatu czasów, w których olśniewała swoim blaskiem niemal na całym świecie.

źródło opisu: wydawnictwo Buchmann, 2013

źródło okładki: wydawnictwo Buchmann