Złota Kalifornia

Cykl: Złota Kalifornia (tom 1) | Seria: Klasyka Romansu [Atlantis]
Wydawnictwo: Atlantis
California gold
aleczka

"Złota Kalifornia" to niebanalna opowieść o tych, którym marzenia o bogactwie, miłości i sławie spełniły się. James MacKline Chance, bohater tej książki, to syn górnika z Pensylwanii. Dociera do Kalifornii gnany ambicjami i chęcią zdobycia fortuny. Poznaje Amerykę, ludzi, także smak pierwszej w jego życiu miłości. Ten pełen temperamentu mężczyzna, uwikłany w swoją wojnę, rozdarty namiętnym...

James MacKline Chance, bohater tej książki, to syn górnika z Pensylwanii. Dociera do Kalifornii gnany ambicjami i chęcią zdobycia fortuny. Poznaje Amerykę, ludzi, także smak pierwszej w jego życiu miłości. Ten pełen temperamentu mężczyzna, uwikłany w swoją wojnę, rozdarty namiętnym uczuciem do dwóch kobiet, musi stoczyć wiele bitew, by stać się zwycięzcą.

źródło opisu: Atlantis, 1994.

źródło okładki: Skan własny

aleczka | 2014-02-14

Historia chłopaka, któremu śnił się "złoty sen" Kaliforni i któremu udało się go zrealizować:). Doszedł do wielkich pieniędzy, po drodze pokonując wiele przeciwności. Czyta się świetnie, lekki styl, bez "przynudzeń" Polecam, bo warto!