zarządzanie
biznes, finanse

Podstawy zarządzania Podręcznik obejmuje wybrane zagadnienia z zakresu zarządzania organizacjami - jest ściśle dostosowany do nowych wymagań programowych nauczania przedmiotu podstawy zarządzania. Przedstawiono w nim m.in.: podstawowe definicje organizacji oraz opis ich najważniejszych modeli, koncepcje różnych szkół zarządzania i ewolucję podejścia do zarządzania organizacją, ...

Podstawy zarządzania

Przedstawiono w nim m.in.:

podstawowe definicje organizacji oraz opis ich najważniejszych modeli,
najważniejsze kwestie związane z zarządzaniem współczesną organizacją, takie jak:
strategie organizacyjne,
podejście do innowacji,
zarządzanie zasobami ludzkimi,
kultura organizacyjna,
podstawowe zagadnienia z zakresu marketingu.

Książka jest adresowana do wykładowców i studentów szkół państwowych i prywatnych na kierunkach: zarządzanie (do przedmiotu podstawy zarządzania), prawo, politologia, stosunki międzynarodowe, europeistyka, ekonomia, polityka społeczna, administracja publiczna, a także do praktyków gospodarczych i przedsiębiorców.

Autorzy są pracownikami naukowymi Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe PWN, 2009

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/7462/podstawy-zarzadzania.html